X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

RegBilişim Kimdir?


2019 yılından bu yana bireysel ve kurumsal olarak hosting, domain, sunucu kiralama ve barındırma alanlarında müşterilerimize hizmetler sunduk. 2019 yılında kendi sunucularımız ile Türkiye’nin en büyük Datacenter'larından biri olan NetInternet ile iş birliği yaparak kendi kabinlerimizde Dedicated Kiralama ve Sunucu Barındırma hizmetleri sunmaya başladık. Müşterimizin öncelikle güvenliğini sağlamak için Raid 10 özelliğini aktif ettik ve 1 disk kızağımızı yedeklemeler için ayırdık. Çözüm sunan fikirlerin yanında olduk asla ucu tıkalı işleri desteklemedik. 7/24 elimizden geldiğince müşterilerimizin destek taleplerine ve telefonlarına cevap verdik. Bizim için en büyük değer samimiyettir. Önceliklerimiz herzaman gelişime açık olan kadromuz ile bir üst basamağa çıkarak hem kurumsal anlamda hemde bireysellikte başarıya ulaşmaktır. Her türlü soru ve ihtiyaçlarınızı asla çekinmeden saat kaç olursa olsun bizleri arayarak sorabilirsiniz.

RegBilişim Sizlere Neler Sunar?

Korumalı Sunucular: RegBilişim sizlere özel korumalı sunucu hizmetleri sunmaktadır. DDOS, HTTP-GET, IPS, IDS, IPSPOOF, UDP, TCP gibi saldırı türlerine özel Firewall desteği sağlıyoruz. 10 GB hattımız ile kurumsal ve bireysel olarak her konuda desteğe hazırız. Bizden fiyat almadan sunucu almanızı tavsiye etmiyoruz.


Barındırma Hizmetleri: Barındırma Hizmetlerimiz her türlü alan (domain) kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini (Linux & Windows Hosting) ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.


E-Ticaret Çözümleri: İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır. Elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.


Yazılım Çözümleri: İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.


Top