X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Önemli
BU SÖZLEŞME, İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILAN BAŞVURULAR İÇİN GEÇERLİDİR, BİREYLER YA DA TÜZEL KİŞİLERLE RegBilisim ARASINDA HOSTİNG/SUNUCU KULLANIM ŞARTLARINI BELİRLEYEN KURALLARDAN OLUŞMAKTADIR. İNTERNET SİTEMİZ ÜZERİNDEN HERHANGİ BİR ÜRÜNÜ SİPARİŞ ETMEDEN ÖNCE KULLANIM SÖZLEŞMESİNİ TAM OLARAK OKUMANIZ GEREKİR! BU SÖZLEŞMEYİ VEYA ŞARTLARINDAN HERHANGİ BİRİNİ KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN SİPARİŞ İŞLEMLERİNİZİ İPTAL EDİNİZ. HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET SİPARİŞİ VERMEYİNİZ.


Tarafları ve Konusu


Bu kullanım sözleşmesi RegBilisim.com internet sitesinde belirtilen hizmetleri sağlayan RegBilisim İnternet Hizmetleri ile RegBilisim İnternet Hizmetleri’nden hizmet alacak olan tüzel ve gerçek kişiler (Müşteri veya hesap sahibi olarak anılacaktır) arasında RegBilisim.com sitesi üzerinden sunulan hizmetlerin kullanımı ve satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imza altına alınmış sayılacaktır. İş bu sözleşme, müşterinin hizmet alması ile imzalanmış kabul edilir ve taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler. Tüm müşteriler 7 gün 24 saat açık olan internet sitemizden tüm sözleşmeleri okuyabilir.


Hesap Açılışı


Bize yapılan ödemenizden sonra gerekli kontroller yapılarak herhangi bir sahtekarlık tespit edilmediği taktirde hesabınız aktif edilecektir. Bize çalışır bir e-posta adresi sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanım sözleşmesine aykırı bir durumda veya size ulaşmamız gerektiğinde hesap açılışında sizinle olan iletişimimizi bu e-posta vasıtası ile yapacağız. Her zaman güncel ve açık olacak bir e-posta hesabı kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır. Değiştirilemez bilgilerin güncellenmesi için gerekli değişikliklerin yapılması adına müşteri temsilcimiz ile irtibat kurmanız gerekir. 3D Secure ile yapılmamış kredi kartı ödemeleri için müşteri temsilcileri kullanılan kredi kartına bağlı devlet tarafından kimlik tespitini sağlamak adına kimlik bilgisi talep edebilir, bu durumda kimlik taratılarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Eğer bu şartları yerine getirmezseniz siparişinizin hileli olduğu düşünülebilir ve iptal edilebilir.


İçerik İzni


RegBilisim.com tarafından sağlanan tüm hesaplar sadece yasal izinler dahilinde kullanılabilmektedir. Servislerimizden yararlanan tüm müşterilerimiz yayınlayacakları tüm içeriğin yasalara uygun ve zararsız olduğunu bu anlaşma ile kabul etmiş sayılır. Ayrıca müşteriler yayınlayacakları tüm içerikten kendileri sorumlu olup RegBilisim.com müşterilerin yayınladığı içerikten sorumlu tutulamaz. Hizmetimizi kullanırken herhangi bir telif hakkı veya marka ihlali yapmak kesinlikle yasaktır. Bu sadece video, müzik, kitap, fotoğraf veya herhangi bir başka telif eserin izinsiz kopyalanması ile sınırlı değildir. Herhangi bir ticari marka sahibinin ürünlerini izinsiz olarak yayınlanması halinde, gelecek bir şikayette, içeriğin 24 saat içerisinde siteden kaldırılması talep edilecektir. İçeriğin kaldırılmaması halinde kullanıcı hesabına erişim kısıtlanacaktır


Lisans Hizmeti Alan Kullanıcılar için Kullanım Koşulları ve Kısıtlamalar


Satın aldığınız lisanslar , RegBilisim.com aracılığıyla temin edilmektedir. Örneklendirecek olursak RegBilisim.com’a lisans için yapılan ödemeler , sizin adınıza lisans üreticisine ödenir ve lisans sizin adınıza satın alınır. Tüm lisanslarda RegBilisim sadece aracılık yapar. Bu nedenle lisans sağlayıcıları tarafından yapılan ücret arttırımı konusunda hiç bir sorumluluk kabul etmez ve sabit fiyat garantisi sağlamaz. Lisans sağlayıcılarının ilgili hizmet sözleşmelerini zedelemeniz halinde yaşanacak lisans iptalleri sonrasıda RegBilisim geri iade sağlamaz ve sorumluluk kabul etmez. Lisans hizmetlerinde geçilen siparişler aktif olduktan sonra hiç bir şekilde müşteriye geri iade edilemez.


Hosting/Reseller Hizmeti Alan Kullanıcılar için Kullanım Koşulları ve Kısıtlamalar


Satın alınan hizmetlerin yedek alanı olarak kullanılmasına izin verilmemektedir. (Aynı hesabın cPanel den alınan yedeklenmesi hariç.) Yine hesabın dosya deposu olarak kullanılmasına izin verilmemektedir. (Hesaptan yayınlanan video ve dosyalar gibi) Tüm hosting sunucularımızda izin verilmeyen işlemlerle ilgili örnekler alt kısımda listelenmiştir; 1 - IRC Scriptler/Botlar
2 - Proxy Scriptler/Anonymizerlar
3 - Fotoğraf Hosting Scriptleri
4 - Dosya Arşivleme , Dosya İndirme Sitesi veya Dosya Linkleme Sitesi
5 - IP Scannerlar
6 - Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları
7 - Mail Bombers/Spam Scriptler ve Mailer Pro
8 - Banner-Ad servisleri (ticari banner reklamlar)
9 - File Dump/Mirror Scriptleri (Örnek: rapidshare, rapidleech)
10 - Ticari Audio Streaming
11 - Uygun izinlere sahip olmayan madde satışı
12 - MUD'lar/RPG'ler/PBBG'ler
13 - Hacker siteleri odaklı/arşiv/programlar
14 - Yasadışı faaliyetleri teşvik siteleri
15 - Banka Tahvilleri/Banka senet Ticaret Programları
16 - Hileli Siteler(listelenen siteler ile sınırlı değil aa419.org & escrow-fraud.com)
17 - Terör veya ülke açısından zararlı paylaşımların veya yayınların yapılması
18 - Mysql sorgularını anlamsız ve ilgili verilen sınırlar dışında çalıştırılması 90 saniyeden uzun PHP işlemi çalıştırılması kaynak kullanımını dengelemek amacıyla engellenmiştir.
Verilen hizmetlerimizde oluşacak disk arıza problemlerinden ötürü , oluşabilecek veri kaybından RegBilisim sorumlu tutulamaz. Müşteri yedekleme ile hükümlüdür..
Verilen paket içerikleri mevcut kontrol paneli sağlayıcılarına göre garanti edilmektedir. ( Cpanel , Maestropanel , Directadmin ) Kullanılan lisans sistemindeki değişiklikler durumunda sizler için en uygun kontrol paneline geçiş yapabilir veya lisans sağlayıcılarının şartlarına göre fiyatlarınmayı değiştirme hakkına RegBilisim sahiptir. İlgili paketlerin yıllık alınması durumunda dahii , değişen lisans sistemine göre fark ödemesi talep edilebilir.
RegBilisim,uygun görülmesi durumunda herzaman tek taraflı sözleşmeyi fesh etme hakkını gizli tutar.
Verimerkezi veya elektirik zamları sonrasında satın alınan paketlerde zam yapma hakkını RegBilisim saklı tutar.
Hosting / Reseller hizmetlerinde kesinlikle geri iade sağlanmamaktadır.
Yasal teslimat süremiz 3 iş günüdür. En geç bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.


RegBilisim Alan Adı Tescil Eden Kullanılar için Kullanım Koşulları ve Kısıtlamalar


1 - Alan adları anlık olarak tescil edilir ve isim değiştirilemmez.
2 - Alan adı tescillerinde kesinlikle geri iade yapılmamaktadır.
3 - Alan adı siparişlerinde sorgulanan alan adı anlık olarak sorgulandığından ötürü , sipariş sonunda . Alan adı önerileri her zaman geçerli olmayabilir. Kullanılabilirlik sepete ekleme noktasında gerçek zamanlı olarak kontrol edilir.
4 - RegBilisim , uygun görülmesi durumusunda herzaman tek taraflı sözleşmeyi fesh etme hakkını gizli tutar.

Yasal teslimat süremiz 3 iş günüdür. En geç bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.


Sanal Sunucu(VDS-VPS) Hizmeti Alan Kullanıcılar için Kullanım Koşulları ve Kısıtlamalar


Tüm sunucularımızda izin verilmeyen işlemlerle ilgili örnekler alt kısımda listelenmiştir; 1 - VDS sunucuları üzerinden atak/saldırı çıkışları kesinlikle yasaktır.
2 - IP Scannerlar
3 - Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları
4 - Mail Bombers/Spam Scriptler ve Mailer Pro
5 - Camfrog Uygulamaları
6 - Uygun izinlere sahip olmayan madde satışı
7 - Hacker siteleri odaklı/arşiv/programlar
8 - Yasadışı faaliyetleri teşvik siteleri
9 - Banka Tahvilleri/Banka senet Ticaret Programları
10 - Hileli Siteler(listelenen siteler ile sınırlı değil aa419.org & escrow-fraud.com)
11 - VDS sunucular TV sunucuları olarak kullanılamaz
12 - VDS sunucular üzerinde özel hat satın almadan up / down gibi işlemler sağlanamaz.
13 - VDS Sunucularda Şifre Sıfırlama İşlemleri Tarafımızca Sağlanmaz. RegBilisim'un Böyle Bir Zorunluluğu Bulunmamaktadır.
Sitenizin yada hizmetlerinizin kabul edilebilirliği konusunda şüpheniz varsa web@RegBilisim.com adresine e-posta göndererek bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı unutmayınız.
VDS-VPS Hizmetlerinde Geri İade Yoktur.
Tek seferlik vds paketlerinin adil kullanım süreleri 3 senedir. 3 Sene kullanım garantisi verilir. Ve bu paketler 3 sene altına düşürülemez. 3 Sene sonrasındaki ilgili ürünün sürelerinin değiştirilmesi RegBilisim işleyişine göre ve ticari piyasanın , USD ,EURO kurlarının yükselmesine istinaden değiştirilebilir.
Verilen hizmetlerimizde oluşacak disk arıza problemlerinden ötürü , oluşabilecek veri kaybından RegBilisim sorumlu tutulamaz. Müşteri yedekleme ile hükümlüdür..
RegBilisim,uygun görülmesi durumunda herzaman tek taraflı sözleşmeyi fesh etme hakkını gizli tutar.
Verimerkezi veya elektirik zamları sonrasında satın alınan paketlerde zam yapma hakkını RegBilisim saklı tutar.
Yasal teslimat süremiz 3 iş günüdür. En geç bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır. Korumalı Sanal Sunucu Hizmeti Alan Kullanıcılar için Kullanım Koşulları ve Kısıtlamalar


Tüm sunucularımızda izin verilmeyen işlemlerle ilgili örnekler alt kısımda listelenmiştir;


1 - Korumalı Sanal Sunucu(VPS-VDS) üzerinden atak/saldırı çıkışları kesinlikle yasaktır.
2 - IP Scannerlar
3 - Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları
4 - Mail Bombers/Spam Scriptler ve Mailer Pro
5 - Camfrog Uygulamaları
6 - Uygun izinlere sahip olmayan madde satışı
7 - Hacker siteleri odaklı/arşiv/programlar
8 - Yasadışı faaliyetleri teşvik siteleri
9 - Banka Tahvilleri/Banka senet Ticaret Programları
10 - Hileli Siteler(listelenen siteler ile sınırlı değil aa419.org & escrow-fraud.com)
11 - Korumalı Sanal Sunucu(VPS-VDS) TV sunucuları olarak kullanılamaz
12 - Korumalı Sanal Sunucu(VPS-VDS) üzerinde özel hat satın almadan up / down gibi işlemler sağlanamaz.
Sitenizin yada hizmetlerinizin kabul edilebilirliği konusunda şüpheniz varsa web@RegBilisim.com adresine e-posta göndererek bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı unutmayınız.
Korumalı Sanal Sunucu(VPS-VDS) Hizmetlerinde Geri İade Yoktur.
Verilen hizmetlerimizde oluşacak disk arıza problemlerinden ötürü , oluşabilecek veri kaybından RegBilisim sorumlu tutulamaz. Müşteri yedekleme ile hükümlüdür..
RegBilisim,uygun görülmesi durumunda herzaman tek taraflı sözleşmeyi fesh etme hakkını gizli tutar.
Korumalı Sanal Sunucu(VPS-VDS) hizmetlerinde sağlanan korumalar %100 garantili değildir. Koruma anlamında %100’lük garanti hiç bir yerde verilemez. İnternet sektörü sürekli gelişen bir dünyadır. Bu geniş yapıda yapılan her türlü korumalar zaman zaman geçilebilir. Haliyle sağlanan korumalar belirli zamanlarda etkisiz hale gelebilir. RegBilisim.com olarak sağlanan koruma düzeyleri olabildiğince gelen atakları engellemektir. Aşılan bu limitlerde yaşayacağınız sorunlardan RegBilisim.com sorumlu tutulamaz ve müşteri kesinlikle iade talep edemez.
Verimerkezi veya elektirik zamları sonrasında satın alınan paketlerde zam yapma hakkını RegBilisim saklı tutar.
Yasal teslimat süremiz 3 iş günüdür. En geç bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.


Dedicated Sunucu(Fiziksel Sunucu ) Hizmeti Alan Kullanıcılar için Kullanım Koşulları ve Kısıtlamalar


Tüm sunucularımızda izin verilmeyen işlemlerle ilgili örnekler alt kısımda listelenmiştir; 1 - Dedicated sunucuları( Fiziksel Sunucu ) üzerinden atak/saldırı çıkışları kesinlikle yasaktır.
2 - IP Scannerlar
3 - Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları
4 - Mail Bombers/Spam Scriptler ve Mailer Pro
5 - Camfrog Uygulamaları
6 - Uygun izinlere sahip olmayan madde satışı
7 - Hacker siteleri odaklı/arşiv/programlar
8 - Yasadışı faaliyetleri teşvik siteleri
9 - Banka Tahvilleri/Banka senet Ticaret Programları
10 - Hileli Siteler(listelenen siteler ile sınırlı değil aa419.org & escrow-fraud.com)
11 - Dedicated sunucular( Fiziksel Sunucu ) TV sunucuları olarak kullanılamaz
12 - Dedicated sunucular( Fiziksel Sunucu ) üzerinde özel hat satın almadan up / down gibi işlemler sağlanamaz. Sitenizin yada hizmetlerinizin kabul edilebilirliği konusunda şüpheniz varsa web@RegBilisim.com adresine e-posta göndererek bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı unutmayınız.
Dedicated Sunucu( Fiziksel Sunucu ) Hizmetlerinde Geri İade Yoktur.
Verilen hizmetlerimizde oluşacak disk arıza problemlerinden ötürü , oluşabilecek veri kaybından RegBilisim sorumlu tutulamaz. Müşteri yedekleme ile hükümlüdür..
RegBilisim,uygun görülmesi durumunda herzaman tek taraflı sözleşmeyi fesh etme hakkını gizli tutar.
Verimerkezi veya elektirik zamları sonrasında satın alınan paketlerde zam yapma hakkını RegBilisim saklı tutar.
Yasal teslimat süremiz 3 iş günüdür. En geç bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.
Sıfır Tolerans Gösterilen Kurallar
Toplu halde atılan spam ve benzeri istenmeyen e-posta gönderimine sıfır tolerans gösteriyoruz. Satın alınan mail listeleri ve bunlara mail gönderimi spam mail olarak kabul edilir. Spam gönderen müşteri hesabı uyarılmadan direk iptal edilecektir. RegBilisim.com’a ait olmayan bir sunucudan spam mail gönderip, reklamı yapılan siteyi sunucularımızda barındıramazsınız. Herhangi bir hesabın IP adresi spam kara listelerine hesap sahibi yüzünden girmesi durumunda hesap derhal askıya alınacak veya kapatılacaktır. Küçük yaştakilere potansiyel zarar verecek içerikleri yayınlamak kesinlikle yasaktır, çocuk pornosu veya buna benzer algılanan içerikler gibi.. Herhangi bir sitede çocuk pornosu barındırılması veya bildirilmesi durumunda haber verilmeksizin derhal hesap iptal edilecek ve silinecektir. Hesap sahibi 3. Kişilerin bilgilerine erişmeye yönelik kurmuş veya yüklemiş olduğu yazılımları, sunucularımız otomatik tespit eder ve hesabı otomatik askıya alır. Bu tür durumların otomatik olarak tespit edilmemesi durumunda sistem yöneticilerinin hesap sahibinin yaptığı işlemleri loglardan çıkartarak hesabın direk askıya alınmasını sağlar. Bu problemin hesap sahibi tarafından bilinçli olarak yapılmasının tespiti ile hesaplar iptal edilir. Bir hesaba gelebilecek DDoS ataklar, mail bomer, flood, ip spoffing vb. türünde saldırılar karşısında sunucu üzerindeki diğer kullanıcıların bu durumdan etkilenmesi nedeni ile hesap geçici suretle derhal askıya alınır ve RegBilisim ekibi tarafından uygun görülmesi halinde ilgili hizmet geri iade yapılmaksızın iptal edilip silinebilir. Bu sorunu sık yaşayan hesaplar iptal edilir. Sunucunun genelini etkileyebilecek ani kaynak tüketimleri ve bunların sık yaşanması durumunda, bu durumun diğer hesapları etkilememesi için hesap derhal askıya alınır. İzinsiz IP kullanımı , kullanım tespitinde hizmet askıya alınır, açılmaz ve bir daha hizmet verilmez. Bu sorunu sık yaşayan hesaplar iptal edilir. Ayrıca müşteri hesaplarına , ilgili müşterinin farklı bir şahıs ile şifresini paylaşması durumunda ve ortaya çıkacak problemlerde sorumluluk tamamen ilgili müşteriye aittir. Bu durumun tespiti halinde RegBilisim internet hizmetleri yasal yoldan işlem başlatma yetkisini saklı tutar. Firmamıza kayıt alan her bir birey bu sözleşmeleri okumuş ve kabul etmiş olarak sayılır. Takipci sitelerinin ve film sitelerinin hosting veya reseller hesaplarında barındırılması kesinlikle yasaktır. Kaynak tüketimi tespiti halinde hizmet kalıcı olarak askıya alınır ve geri iade sağlanmaz. İlgili vds , dedicated vb bizden satın olmuş olduğunuz hizmetlerde dışarıya yapılan ddos , botnet vb saldırı/atak türlerinin tespiti halinde ilgili hizmetiniz kalıcı olarak geri iade yapılmaksızın iptal edilip silinebilir. Ve bu yapılan işlemde müşteriye herhangi bir yedek dosyası iletilmez. İlgili müşteriler sorunlarını her zaman dikkate alır ve sorunlarını çözmek için çalışmalar sağlarız. Bir problemin kaynaklandığı bir çok neden olabilir. Bu sorunun çözülme aşaması 5 dakika ila 5 gün arasında sürebileceğini unutmamanız gerekir. İlgili sorunlarınız çözüm aşamasındayken veya sorun çözüldükten sonra haksız yere herhangi bir sosyal ağ veya platforumlarda yada forum sitelerinde firmayı karalayıcı veya olumsuz eleştirme , şikayet konuları açma gibi bu tarz kampanyaları başlatması kesinlikle yasaktır. Tespiti halinde ilgili müşterinin hesabında bulunan tüm hizmetler sorgusuz sualsiz ve geri iade yapmaksızın silinecektir. Müşterinin haklı olması durumunda diğer platforumlarda , forumlarda veya sosyal ağlarda hakkımızda dilediği gibi şikayet konusu açma hakkınada sahiptir. Ödeme Bilgileri
Tüm ödemeler peşin olarak yapılmaktadır. Yani hizmeti kullandıktan sonra ödeme yapılmaz, hizmeti kullanmadan önce ödeme alınmaktadır. Siparişin tamamlanıp hesabın aktif edildiği tarih yinelenen faturaların son ödeme tarihi olarak tanımlanacaktır. Tüm hizmetlerimizde Fatura son ödemesi 1 günü geçirilirse, otomasyon sistemi sunucuları askıya almaktadır ve askıya alınan bu hizmetin faturası halen ödenmemişse otomasyon tarafından kalıcı olarak hizmet sistemlerden silinir. Silinmesi durumunda veri kaybınız konusunda sorumluluk kabul etmemekteyiz. Eğer bu maddeye maruz kalmak istemiyorsanız , önceden haber verip fatura konusunda yetkililerimizin düzenleme yapmasını isteyiniz. Yedekleme ve Veri Kaybı
Web hosting hesaplarının yedeklenmesi haftalık olarak yapılmaktadır. Tekrar, tekrar yapılan yedeklemeler daha önceki yedeklerin üzerine yazılır, yedekleri sadece bir hafta tutabiliriz. Yedekleme otomasyon sistemi tarafından otomatik olarak yapılmakta, nezaketen sunulan bir hizmet olarak size verilmektedir. RegBilisim.com hesabınızla ilgili verilerinizden hayal edilebilecek hiçbir nedenle sorumlu değildir. Müşteriler yedeklerini kendileri saklama ve muhafaza etmekle sorumludur. Teknik Destek
Standart destek politikamıza telefon ile destek dahil değildir. Telefon desteği almak isteyen müşterilerimiz bu hizmete ilişkin eklentiyi satın almak durumundalardır. Destek işlemleri sitemizde bulunan destek masası yazılımı üzerinden yürütülmektedir. Bunun haricindeki kanallardan (E-posta, halka açık siteler, anlık mesajlaşma sistemleri vb.) tarafımıza iletilen destek mesajlarından firmamız sorumlu tutulamaz. İlgili teknik talebi dönüşleri duruma göre 72 saate kadar dönüş süresi uzayabilir. Bir hesap ile alakalı destek istemini sadece o hesabın alımını gerçekleştirmiş olan kişi yapabilir. 3. Şahıslar vasıtası ile destek talebi iletilemez veya açılamaz. Açılan talepler dikkate alınmaz. Destek masasına hesap sahibi tarafından gönderilen her işlem sorgusuz yapılmaktadır. Bundan ötürü herhangi bir yol ile sistem giriş bilgilerini 3. Şahısların eline geçen kullanıcıların göreceği zarardan firmamız sorumlu tutulamaz. Teknik desteğin kapsamı verilen alt yapı hizmeti ile sınırlıdır. Bu alt yapı hizmetinin kapsamı, kullanılan sunucunun donanımı, üzerinde çalışan işletim sistemi ve kontrol paneli yazılımı, buna bağlı ana servisler (Web sunucu, Mail sunucu, FTP Sunucu vb.) ve sunucunun ağ erişimidir. Firmamızdan satın alınan hizmetin üzerine kurulacak olan yazılım, script gibi sistemlerin teknik desteği hizmet kapsamımız dışındadır. Uptime Garantisi
Hizmetlerimizin sürekliliği için garanti edilen Uptime (açık kalma) süresi %96.8 olarak belirlenmiştir. Bu garanti mücbir sebeplerden, internet erişimini sağlayan ana firmalardan, sunucu arızalarından , saldırı( atak ) giriş ve çıkışlardan veya müşteri hatalarından kaynaklı arızalardan ve planlı bakım çalışmaları dışında kalan süre boyunca ki oranı belirtir. Uptime oranlarında yaşanabilecek bu sorunlardan ötürü geri iadeler malesef yapılmamaktadır. Fiyat Değişimi
Müşterilerin ödemelerini yaptıkları periyot içerisinde süresi dolmadan bir fiyat değişimi yapılmayacaktır. RegBilisim.com listelenen fiyatları değiştirme ve hizmetler de verilen kaynak miktarlarını arttırma, azaltma hakkını saklı tutmaktadır. Buna göre örneklendirecek olursak yıllık ödeme yapmış kullanıcıdan 6 ay içinde yapılan bir fiyat değişikliği olursa süresi dolana kadar ekstra bir ücret talep edilmez. Ancak süresi dolduğunda yeni ödeme yaparken yeni tarifeden ödemek durumundadır. Bu kural düşen ödemeler içinde geçerlidir. Fiyatlarda oluşan düşüş nedeni ile müşteri geri iade talep edemez. Veri Merkezi ve Saldırı ( atak ) Taraflı Bildirimler
Verimerkezi taraflı yaşanabilecek enerji veya network sorunlarında veya dışarıdan gelen saldırı ( atak ) veya içeriden dışarıya çıkan saldırı ( atak ) gibi durumlarda yaşanan paket kaybı , erişim sorunları gibi durumlarda firmamız herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Bu tür enerji kesintileri her verimerkezinde yaşabilmekte olup , saldırı problemleri her firmada yaşanabilmektedir. Bizler işlemin hızlı tamamlanması için sadece verimerkezi ile iletişim halinde kalabilir veya saldırı ( atak ) sorunlarını çözebilmek için kendi bünyemizde işlem sağlarız. Bu sorunun yaşanması durumunda firmamız herhangi bir şekilde , iade yapmaz ve sorumluluk kabul etmez. Değişiklikler
RegBilisim.com sözleşme maddelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler aktif hesap sahibi müşterilerin sitemiz üzerindeki müşteri paneline duyuru olarak girilir. Bunun dışında mail veya başka bir iletişim kanalından yapılan değişiklikler bildirilmemektedir.


Top